REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dürr zaufanym dostawcą Daimlera

Daimler AG wręczył nagrody Daimler Supplier Award 2013 przyznawane corocznie najbardziej niezawodnym dostawcom i partnerom. Wśród nich znalazła się firma Dürr oferująca nowoczesne systemy lakiernicze.

Dürr

Zdobywcy tegorocznych nagród Daimler Supplier Award. Piąty od prawej – Ralf W. Dieter. Fot. arch. Dürr

Rozdanie nagród Daimler Supplier Award miało miejsce już po raz szósty, a na uroczystej gali w Stuttgarcie zgromadzono 450 gości. Nagrodę w imieniu firmy Dürr odebrał jej prezes, Ralf W. Dieter, który ciepło mówił o więzi łączącej obydwa przedsiębiorstwa.

A więź to rzeczywiście silna i nieprzerwana od wielu lat. Współpraca między firmami rozpoczęła się w 1895 roku, czyli prawie 120 lat temu! Od tego czasu zrealizowały one razem wiele projektów, ostatnio między innymi w Niemczech, Francji, na Węgrzech i w Chinach.

Źródło: Dürr

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA