REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jeszcze więcej ultramaryny – Ferro zwiększa produkcję

Firma Ferro Corporation ogłosiła ważną inwestycję w swoim oddziale Ferro Pigments. Zamierza zwiększyć i zoptymalizować produkcję ultramaryny.

ultramaryna Ferro

Fot. arch. Ferro

Jak wyjaśnia Matthias P. Bell, wiceprezes firmy, jako lider produkcji ultramaryny, Ferro cieszy się z rosnącego zapotrzebowania na ten pigment i dba o stały, dynamiczny rozwój. Program zwiększenia zdolności produkcyjnej oraz optymalizacji linii wytwarzania ultramaryny potrwa 18 miesięcy i obejmie zakłady firmy na całym świecie.

Linie produkcyjne zostaną wyposażone w najnowszy sprzęt i technologie, przyjazne środowisku, sprzyjające zdrowiu i bezpieczeństwu, a także gwarantujące najwyższą jakość wytwarzanego pigmentu. Ferro jest największym na świecie producentem niebieskich, fioletowych i różowych pigmentów na bazie ultramaryny. Produkcja odbywa się w zakładach w Hiszpanii, Rumunii, Kolumbii oraz Indiach.

Źródło: Ferro Corporation

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA