REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jeger – nowa marka na polskim rynku

23 kwietnia 2013 w hotelu Novotel Airport w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowała się wchodząca na rynek polski marka farb dekoracyjnych Jeger.

JegerPrzedstawiciele nowej marki mówili między o idei, jaka przyświeca ich działalności. Pragną trafić pod strzechy – dostarczyć klientom łatwe w aplikacji produkty, które każdy zainteresowany bez pomocy specjalistów może wykorzystać przy remoncie swojego mieszkania.

Przy okazji konferencji zaprezentowano szereg ciekawych efektów dekoracyjnych, które uzyskać można przy pomocy farb Jeger. Instrukcje oraz filmiki pokazowe znaleźć można na nowo uruchomionej stronie www.jeger.pl, na której znajduje się także aplikacja pozwalająca na wypróbowanie różnych opcji kolorystycznych w wirtualnym wnętrzu oraz szczegółowe zestawienie produktów firmy.

Zainteresowanie nową marką było duże i wygląda na to, że przyjazna klientom firma Jeger ma szansę na dobre zagościć na polskim rynku.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA