REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

J.W. Ostendorf oficjalnie częścią Grupy Hempel

Niemiecki producent J.W. Ostendorf został oficjalnie częścią Grupy Hempel. Równocześnie Grupa zapowiedziała stworzenie nowego oddziału Decorative Europe.

J.W. Ostendorf Grupa Hempel

Fot. Aymanjed / pixabay.com

Umowę o przyłączeniu J.W. Ostendorf do Grupy Hempel podpisano w maju. W ostatnich tygodniach Hempel uzyskał od odpowiednich organów w Niemczech i Wielkiej Brytanii oficjalną zgodę na zakup 65% JWO. Transakcja została oficjalnie zamknięta 27 września. Henrik Andersen, prezes Grupy Hempel i jej dyrektor generalny, przywitał 750 nowych współpracowników i podkreślił, że połączenie z JWO to krok na drodze do jeszcze lepszej obsługi klientów.

Wraz z oficjalnym zamknięciem transakcji Hempel zapowiedział stworzenie nowego oddziału – Decorative Europe. Jego filarem będzie należący już do Grupy brytyjski producent Crown Paint oraz JWO. W ten sposób Hempel zdobędzie dużo większe wpływy na europejskim rynku farb dekoracyjnych.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA