REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IV Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej – już dziś!

Już dziś w centrum konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie specjaliści z branży spotykają się na IV Konferencji Przemysłu Chemii Budowlanej. W ramach wydarzenia zaplanowano prelekcje na temat rynku i obowiązujących przepisów, referaty prezentujące innowacyjne rozwiązania, debatę oraz praktyczne warsztaty.

Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej

Fot. Krzysztof Kozerski / freeimages.com

Celem konferencji jest integrowanie branży chemii budowlanej oraz stworzenie platformy komunikacyjnej, umożliwiającej wymianę informacji, doświadczeń i pomysłów. Wśród prelegentów i uczestników debaty znajdują się zarówno naukowcy i technolodzy, jak i osoby zajmujące się marketingiem w firmach produkujących szeroko pojętą chemię budowlaną.

W programie znajduje się m.in. prelekcja na temat rozporządzenia REACH i jego znaczenia dla producentów chemii budowlanej, a także na temat sytuacji polskiego przemysłu budowlanego na tle Europy i świata. Podczas II panelu zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania z zakresu systemów ociepleń, izolacji poliuretanowych oraz procesu wiązania produktów chemicznych.

W ramach debaty przedstawiciele firm Lakma, Benjamin Moore, Selena i GUTPR mówić będą o komunikacji i budowaniu pozycji marki. Praktyczne warsztaty na temat wykorzystania mikrobiologii, stosowania poliuretanów spienianych in situ oraz zależności przepuszczalności pary wodnej od grubości powłoki poprowadzą natomiast eksperci z firmy AM Solutions, Instytutu Techniki Budowlanej oraz Laboratorium Chemii Budowlanej EFEKT.

Źródło: chemiaibiznes.com.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA