a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneIV Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej – już dziś!

IV Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej – już dziś!

Już dziś w centrum konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie specjaliści z branży spotykają się na IV Konferencji Przemysłu Chemii Budowlanej. W ramach wydarzenia zaplanowano prelekcje na temat rynku i obowiązujących przepisów, referaty prezentujące innowacyjne rozwiązania, debatę oraz praktyczne warsztaty.

Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej

Fot. Krzysztof Kozerski / freeimages.com

Celem konferencji jest integrowanie branży chemii budowlanej oraz stworzenie platformy komunikacyjnej, umożliwiającej wymianę informacji, doświadczeń i pomysłów. Wśród prelegentów i uczestników debaty znajdują się zarówno naukowcy i technolodzy, jak i osoby zajmujące się marketingiem w firmach produkujących szeroko pojętą chemię budowlaną.

W programie znajduje się m.in. prelekcja na temat rozporządzenia REACH i jego znaczenia dla producentów chemii budowlanej, a także na temat sytuacji polskiego przemysłu budowlanego na tle Europy i świata. Podczas II panelu zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania z zakresu systemów ociepleń, izolacji poliuretanowych oraz procesu wiązania produktów chemicznych.

W ramach debaty przedstawiciele firm Lakma, Benjamin Moore, Selena i GUTPR mówić będą o komunikacji i budowaniu pozycji marki. Praktyczne warsztaty na temat wykorzystania mikrobiologii, stosowania poliuretanów spienianych in situ oraz zależności przepuszczalności pary wodnej od grubości powłoki poprowadzą natomiast eksperci z firmy AM Solutions, Instytutu Techniki Budowlanej oraz Laboratorium Chemii Budowlanej EFEKT.

Źródło: chemiaibiznes.com.pl