a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiInspiracje dekoratorskie od Farrow&Ball

Inspiracje dekoratorskie od Farrow&Ball

Wybór odpowiednich odcieni farb do naszego mieszkania jest często nie lada problemem. Trudno stwierdzić, które będą ze sobą dobrze współgrały, nie mogąc ocenić efektu już w urządzonych wnętrzach. Zdając sobie z tego sprawę, Farrow&Ball przygotował niezwykłą aplikację prezentującą nam setki zestawień kolorystycznych in situ – jako elementy gotowych wystrojów.

Farrow & BallWybór z ogromnej bazy zdjęć umożliwiają odpowiednie filtry. Po pierwsze – wybieramy interesujące nas, dominujące w wystroju odcienie. Może być to jeden konkretny, ale możemy również skomponować cały kolorystyczny zestaw.

Po drugie – określamy, jaki styl wystroju nas interesuje. Oferowane opcje to Contemporary (Współczesny), Traditional (Tradycyjny), Country (Wiejski) i Eclectic (Eklektyczny).

W kolejnym kroku możemy wybrać pomieszczenie, na którym nam zależy. Baza zawiera wiele propozycji wystroju zarówno dla kuchni, pokojów dziennych i jadalni, jak i pracowni, łazienek i halli. Nie zabrakło również ciekawych rozwiązań dekoracyjnych do ogrodów.

Baza fotografii stale się powiększa, użytkownicy mogą bowiem dodawać własne propozycje wykończenia i urządzenia wnętrz. Setki oryginalnych pomysłów inspirują i pomagają świadomie wybrać najlepszy zestaw kolorystyczny, który zachwyci naszych gości i stworzy przyjemny klimat do odpoczynku i pracy. Zachęcamy do wypróbowania aplikacji na stronie inspiration.farrow-ball.com!

Źródło: Farrow&Ball