REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hydrofobowa farba w „suchej” prezentacji

Farby hydrofobowe i superhydrofobowe dzięki swoim wyjątkowym właściwościom mogą zrewolucjonizować wkrótce nasze życie. Mark Shaw prezentuje jak zachowuje się taka farba na różnych podłożach i opowiada na czym polega hydrofobowość.

Hydrofobowa farba (i superhydrofobowa także) daje powłokę o specjalnych właściwościach, o której pisaliśmy tutaj. Dla tych którzy nie przepadają jednak za czytaniem a wolą obejrzeć film i wysłuchać prelekcji złączamy prezentację przygotowaną przez Marka Shaw. Robi wrażenie!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA