REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Human Cities w Rotterdamie

W ramach programu Human Cities koncern AkzoNobel zorganizował szereg akcji w Rotterdamie. Odmalowanych zostało kilka szkół, nowe oblicze zyskał również lokalny park.

AkzoNobel Human Cities Rotterdam

Fot. arch. AkzoNobel

AkzoNobel, od wielu lat aktywnie działający w Rotterdamie, tym razem wkroczył do miasta ze swoim programem Human Cities. Z inicjatywy koncernu odmalowane zostały cztery szkoły podstawowe, odświeżony został lokalny park, rozpoczęto również pilotażowy projekt recyklingu farb.

Jedną z odmalowanych placówek była szkoła Valentijnschool w okręgu Delfshaven. Do udziału w akcji zaproszono też dzieci – najmłodsi z dużym entuzjazmem przyłączyli się do malowania. Program recyklingu jest natomiast analogiczny do akcji, z którą wystartowano wcześniej w Wielkiej Brytanii. W ramach niego odbywa się zbiórka resztek farb, które mogą być później z pożytkiem wykorzystane.

AkzoNobel Human Cities Rotterdam

Fot. arch. AkzoNobel

Human Cities to program uruchomiony w roku 2014, obejmujący działania społeczne na rzecz mieszkańców różnych zakątków świata. W ramach niego AkzoNobel uczestniczył m.in. w rekonstrukcji chińskiej Porcelanowej Wieży, odmalował historyczną uliczkę w Turcji i odnowił Stare Miasto w Dżakarcie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA