REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Honda i AkzoNobel przedłużają współpracę

Zarząd Honda Motor Europe podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z AkzoNobel Performance Coatings. Na mocy umowy AkzoNobel pozostanie jednym z dwóch preferowanych dostawców lakierów samochodowych w salonach i lakierniach Hondy na terenie Europy.

Honda AkzoNobel

Fot. arch. Honda

Nowy kontrakt między Hondą i AkzoNobel obowiązywał będzie do roku 2019. Dotyczy on zaopatrzenia salonów i lakierni Hondy na terenie Europy w lakiery marki Sikkens i Lesonal oraz wsparcia technicznego, w tym serii szkoleń.

Obydwie firmy wyrażają zadowolenie z powodu przedłużenia umowy. AkzoNobel ceni w Hondzie wieloletniego, zaufanego partnera, natomiast Honda chwali sobie wysoką jakość lakierów holenderskiego producenta i doskonałe dopasowanie koloru dzięki jego narzędziom, takim jak Mixit Pro.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA