REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel otworzył ośrodek doskonałości w Barcelonie

29 listopada Hempel oficjalnie otworzył swój nowy ośrodek doskonałości w Barcelonie. Obiekt będzie się zajmował przede wszystkim badaniami z dziedziny powłok do pasywnej ochrony przeciwogniowej.

Hempel ośrodek doskonałości Barcelona farby PFP

Fot. arch. Hempel

Hempel chce rozwinąć swoją linię farb do pasywnej ochrony przeciwogniowej (PFP) i tym samym w najbliższych latach zwiększyć swoje wpływy na tym sektorze rynku. Stąd decyzja o budowie ośrodka, który skupiał się będzie właśnie na farbach PFP. Jest on zlokalizowany w Barcelonie, ale opracowane tam technologie będą miały zasięg globalny.

Budowa ośrodka o łącznej powierzchni 3000 m² kosztowała firmę 6 mln €. Obiekt oficjalnie działa od 1 grudnia i zatrudnia obecnie 29 osób. Tworzą oni zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników technicznych, specjalistów od aplikacji, testerów oraz badaczy.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA