a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneGrupa ICA z Kolorem Roku 2020 Pantone w palecie

Grupa ICA z Kolorem Roku 2020 Pantone w palecie

Grupa ICA jak zwykle szybko reaguje na kolorystyczne trendy. Minęły niecałe trzy tygodnie od ogłoszenia Koloru Roku Pantone 2020, a firma już wprowadziła Classic Blue do swojej palety.

Grupa ICA Kolor Roku 2020 Pantone

Fot. arch. Grupa ICA

Tegoroczny Kolor Roku 2020 Pantone to głęboki niebieski, przywodzący na myśl spokój wieczornego nieba – Classic Blue. Jak mówi dyrektor wykonawcza firmy, Leatrice Eiseman, jest on odpowiedzią na czasy, w których żyjemy – czasy, w których potrzebujemy pewności, zaufania i wiary.

Jak niebo i jak morze

Wieczorne niebo to pierwsze skojarzenie, ale wybrany przez Pantone Kolor Roku 2020 przywołuje również inne obrazy i stany ducha. Jak mówi Sandro Paniccia, prezes Grupy ICA:

Tym, co sprawia, że Classic Blue jest esencją elegancji, jest jego prostota. Ten odcień jest jak morze. Zacząłem żeglować jeszcze jako chłopiec, robię to obecnie już ponad 40 lat; morze pomaga mi się odprężyć i wywołuje we mnie odczucie absolutnego spokoju. Jestem przekonany, że to jego „magiczne” działanie jest po części związane z kolorem.

By być na bieżąco ze światowymi trendami, Grupa ICA wprowadziła już odcień Classic Blue (P52020) do swojej palety kolorystycznej. Dzięki temu każdy klient firmy może mieć w swoim domu lub biurze akcent w najmodniejszym odcieniu sezonu.

W wersji mat lub połyskliwej

Kolor Classic Blue jest dostępny dla różnych efektów, od farby matowej po połyskliwą. Dostępne są w tym odcieniu także produkty o niskiej emisji oraz farby BIO, otrzymywane z naturalnych surowców.

Źródło: Grupa ICA