REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa CSV sponsorem auta elektrycznego ZEC

ZEC, czyli Zero Emission Car, to pierwszy w Polsce samochód elektryczny, którego możliwości techniczne pozwalają na jazdę w kontrolowanym poślizgu – tzw. drifting. Jednym ze sponsorów projektu jest grupa CSV.

Grupa CSV ZEC

Fot. ZEC / CSV

Pojazd to dzieło studentów z Politechniki Wrocławskiej. Postawili oni sobie ambitne zadanie – postanowili zbudować pierwszy w Polsce elektryczny samochód, który ze względu na doskonałe osiągi nadawał się będzie do driftu.

Ostatecznie Zero Emission Car gotowy ma być do końca tego roku. Pracuje nad nim 15-osobowy zespół, które działania finansowane są zarówno przez uczelnię, jak i prywatnych sponsorów. Wśród nich znalazła się grupa CSV, która chętnie wspiera ciekawe projekty z dziedziny motoryzacji. Trzymamy kciuki za szybkie i pomyślne ukończenie budowy pojazdu!

Źródło: CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA