a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiGrolman rozmawia o gospodarce obiegu zamkniętego

Grolman rozmawia o gospodarce obiegu zamkniętego

Podcast o gospodarce obiegu zamkniętego? Z takim pomysłem przychodzi do nas Grupa Grolman. Dystrybutor ogłosił właśnie stworzenie podcastu zatytułowanego „Grolman Circular Table Talks”.

Fot. arch. Grolman

Podcast Grupy Grolman dotyczył będzie innowacyjnych pomysłów i projektów związanych z gospodarką obiegu zamkniętego, o których opowiadać będą zaproszeni eksperci. Premierę zaplanowano na 31 stycznia.

Dla osób z branży i spoza niej

Jak zapowiada Grolman, podcast został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach z branży chemicznej, które chciałyby przyczynić się do budowania gospodarki obiegu zamkniętego, ale z pewnością znajdzie również słuchaczy wśród fanów podcastów zainteresowanych zrównoważonym rozwojem lub samą branżą chemiczną.

Grolman zaangażował się w walkę ze zmianami klimatu, zobowiązując się do osiągnięcia do roku 2050 zerowej emisji netto. Firma jest przekonana, że droga do realizacji tego celu jest ściśle związana z koncepcją obiegu zamkniętego. Stąd też pomysł na podcast – poprzez interesujące rozmowy z gośćmi ma on pokazać, jak dokonać transformacji gospodarki linearnej w cyrkularną oraz odkrywać innowacyjne rozwiązania o dużym potencjale.

Zwiastun pierwszego odcinka

Pierwszy odcinek podcastu nakręcony został na targach K 2022 w Düsseldorfie i dotyczy on obiegu zamkniętego w branży tworzyw sztucznych. Gośćmi odcinka są przedstawiciele UBQ Materials, British Plastics Federation, Centexbel, Circularise oraz innych firm i instytucji.

Zwiastun pierwszego odcinka dostępny jest już na kanale Grolman Circular Table Talks, gdzie publikowane będą również wszystkie odcinki podcastu. Zapraszamy do słuchania.

Źródło: Grolman

Dowiedz się więcej o firmie