REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grecki operator podpisał kontrakt z firmą Jotun

Firma Benelux Overseas podpisała kontrakt z koncernem Jotun. Na mocy umowy grecki operator statków dostawczych będzie przez dwa lata korzystał z systemu Jotun SeaStock.

kontrakt Jotun Benelux Overseas

Fot. arch. Benelux Overseas

Benelux Overseas, firma z siedzibą w Grecji, to duży operator zbiornikowców LPG. Za pośrednictwem oddziału Jotun Hellas podpisał on dwuletni kontrakt na system SeaStock. Skorzysta tym samym z pakietu Smart Pack, na który składają się odpowiednio dostosowane, wysokiej jakości podkłady Jotamastic oraz doskonałe lakiery nawierzchniowe.

Dzięki temu grecka firma będzie w stanie zmniejszyć koszty konserwacji (większa trwałość systemu powłok gwarantuje rzadsze renowacje), poprawić efektywność oraz zmniejszyć ilość odpadów i wpływ swoich statków na środowisko. Aplikacja powłok jest szybka, możliwa też przy użyciu pędzla i wałka, a produkty i usługi Jotun są dostępne również w krajach, w których działa grecki operator.

Jak stwierdził dyrektor zarządzający Benelux Overseas, Nikos Ioannou, firma niecierpliwie czeka na korzyści biznesowe i środowiskowe, płynące z zastosowania systemu Jotun SeaStock. Z kolei Dimitris Zarogiannis, manager ds. kluczowych klientów oddziału Marine firmy Jotun, podkreślił, że coraz więcej właścicieli statków rozumie, jak ważne są wysokiej jakości systemy powłok oraz zaufani partnerzy. Zarząd norweskiego koncernu cieszy się, że Benelux Overseas jest jednym z nich.

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA