a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiGala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017

Pokaz kuchni francuskiej Pascala Brodnickiego, muzyczno-taneczny występ Jana Klimenta, Moulin Rouge Show, a na koniec szampańska zabawa do rana – to atrakcje, które czekały na zaproszonych gości podczas uroczystej gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017

Fot. arch. Flügger

Ponad 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej spotkało się w hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku w dniach 11-12 marca br., by wspólnie podsumować kolejny rok współpracy z marką Flügger. W sobotni wieczór kolejnych 40 firm otrzymało prestiżowy tytuł Rekomendowany Wykonawca Flügger. Przybyłych gości powitała Małgorzata Undziłło, Country Manager Flügger:

Jest mi niezmiernie miło przywitać was, 300 przedstawicieli najlepszych firm remontowo-budowlanych w Polsce. Dziękuję za zaufanie, którym obdarowujecie Flügger, na co dzień wybierając nasze wsparcie, produkty i usługi. Działamy w branży już ponad 200 lat, stale tworząc i ulepszając swoje produkty. Dzięki temu jesteśmy dziś jednym z najlepszych producentów farb, tapet oraz narzędzi malarskich w całej Europie. Prestiżowy tytuł „Rekomendowany Wykonawca Flügger” otrzyma dzisiejszego wieczoru ponad 40 firm. Jest to również dla nas wyróżnienie, ponieważ grono stale się powiększa – na chwilę obecną, w 2017 roku, liczy blisko 180 firm.

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017

Nowi Rekomendowani Wykonawcy Flügger cieszą się z wyróżnienia. Fot. arch. Flügger

Z wizytą we Francji

W tę sobotnią noc dzięki atmosferze, scenografii oraz zaplanowanym atrakcjom goście przenieśli się do odległej Francji. Pół Polak, pół Francuz Pascal Brodnicki nie tylko przedstawił niezwykłą historię francuskich przysmaków, ale także zademonstrował jak je przyrządzać w efektownym pokazie gotowania na żywo.

Wśród zaserwowanych dań kuchni francuskiej znalazły się m.in. fileciki z karmazyna z ragout z ziemniaków, karczochów, zielonych oliwek, cebuli z sosem vierge czy emince wołowe duszone w winie po prowansalsku z czosnkiem, oliwą, natką pietruszki i oliwkami.

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017

Moulin Rouge Show. Fot. arch. Flügger

Taniec i muzyka

W dzielnicę czerwonych latarni na przedmieściach stolicy Francji przeniósł gości tradycyjny kabaret Moulin Rouge. Hotelowa sala w jednej chwili zamieniła się w jeden z paryskich lokali – pełen burleski, pawich piór i pięknej muzyki.

Po udanym występie pań na scenę zaproszono znanego tancerza, wielokrotnego mistrza Czech i Polski w tańcu towarzyskim – Jana Klimenta. Swoją pasją do tańca zafascynował również gości, zapraszając ich na parkiet i udzielając lekcji. Tak rozpoczął się długi wieczór pełen muzyki, śpiewu i tańca. Niech zapadnie w pamięć na długo, bo kolejna Gala dopiero za rok!

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017

Zabawa taneczna pod okiem profesjonalnego tancerza. Fot. arch. Flügger

O Flügger

Flügger to skandynawski producent kompletnego asortymentu do wykończenia powierzchni, posiadający sieć własnych sklepów pod nazwą Flügger farby. Oferuje farby do ścian, sufitów, na elewację, produkty do ochrony drewna, masy szpachlowe, narzędzia malarskie, a także szeroki wybór tapet o unikatowym i ponadczasowym wzornictwie.

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017200-letnia obecność w branży to dowód rzetelności, solidności i nieustannego rozwoju marki Flügger. Każdego dnia firma dokłada wszelkich starań, aby jakość oferowanych produktów i usług wspierających była jak najwyższa. Od lat ulepsza jak i modyfikuje receptury, mając na uwadze zmieniające się potrzeby rynku. Stale ogranicza ilość substancji szkodliwych, dbając tym samym o środowisko, a produkty marki sygnowane są znakiem Eco Label. Nieustannie podnosi jakość oferowanych usług: otwierając sklepy we wczesnych godzinach porannych, siedem dni w tygodniu, zapewniając transport produktów na miejsce inwestycji oraz wsparcie dedykowanego doradcy techniczno-handlowego. Partnerom biznesowym zapewnia atrakcyjne warunki współpracy, gwarancję profesjonalnego doradztwa, jak i obsługę na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając o podnoszenie kwalifikacji wykonawców poprzez szkolenia, pokazy i testy produktów.