a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweForum Nowoczesnych Technologii Malowania już za nami

Forum Nowoczesnych Technologii Malowania już za nami

Pod koniec września eksperci z kraju i zagranicy spotkali się w Starachowicach, na Forum Nowoczesnych Technologii Malowania. Wydarzenie było okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami lakierniczymi, a także do zaprezentowania oferty swojej firmy.

Forum Nowoczesnych Technologii Malowania Eco-Line

Fot. arch. Eco-Line

Forum NTM odbyło się w dniach 26-28 września 2018 w Hotelu Europa Business & Spa w Starachowicach. Zorganizowane przez firmę Eco-Line po raz pierwszy, było dużym wydarzeniem skupiającym specjalistów i profesjonalistów z całej branży lakierniczej. W Forum uczestniczyły łącznie 34 firmy. Nie zabrakło również gości z Niemiec oraz z Włoch.

Forum Nowoczesnych Technologii Malowania Eco-Line

Fot. arch. Eco-Line

Forum Nowoczesnych Technologii Malowania Eco-Line

Fot. arch. Eco-Line

Przedstawione referaty z pewnością poszerzyły wiedzę uczestników z zakresu technologii malowania proszkowego. Forum było także doskonałą okazją do spotkania i rozmowy z innymi przedstawicielami branży. Oficjalnego zakończenia i podsumowania sympozjum dokonał Piotr Potocki z firmy Eco-Line, podkreślając rangę i charakter wydarzenia oraz dziękując wszystkim jego uczestnikom.

Forum Nowoczesnych Technologii Malowania Eco-Line

Fot. arch. Eco-Line

W wydarzeniu wzięły udział następujące firmy i instytucje: ABC Colorex, Agencja Rozwoju Przemysłu, Allfil Filter Technolgies Polska Sp. z o.o., Aluron, Arcom, Befa, Capricorn, Chemetall Polska, Delix, Ecolak, Eco-Line, Electropoli Poland, Euroimpianti, Eurosider, Eurotom, Fabryka Mebli Biurowych MDD, HangOn, Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników, Instytut Mechaniki Precyzyjnej, Kiesow Polska, Kolbruk, Lapena Nagorka, MA Polska, MAN Bus, Marko, Masklogik, Mature Polska, Maxcolor, P.U.T. Wagner – Service, Poltech Engineering, PPH Unimet, PW-Lak, Ranal oraz Rembrandtin Powder Coating.