REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ford nagrodził Axaltę World Excellence Award 2018

Firma Axalta Coating Systems została wyróżniona przez Ford Motor Company. Za wysokiej jakości lakiery samochodowe, produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, koncern motoryzacyjny przyznał jej nagrodę Green Pillar World Excellence Award.

Ford Axalta World Excellence Award

Od lewej: Joe Hinrichs, wiceprezes wykonawczy i prezes ds. globalnych operacji Ford Motor Company, Rahul Gogate, regionalny dyrektor biznesu Axalta Coating Systems, oraz wiceprezes wykonawczy ds. rozwoju produktu i zakupów Ford Motor Company, Hau Thai-Tang. Fot. arch. Axalta Coating Systems

Nagroda jest przyznawana partnerom Forda, którzy z nawiązką spełniają oczekiwania, jeśli chodzi o jakość i innowacyjność dostarczanych rozwiązań i produktów. Jak podkreślił zarząd firmy, to w dużej mierze dzięki owym partnerom Ford jest dziś koncernem motoryzacyjnym, który cieszy się największym na świecie uznaniem.

Nagrody zostały przyznane już po raz 20. Spośród tysięcy dostawców Forda na całym świecie do ścisłego finału przeszło tylko 88 firm. W gronie nagrodzonych znalazł się również koncern Axalta Coating Systems, wyróżniony za zrównoważony rozwój w dziedzinie powłok lakierniczych. Nagrodę w imieniu Forda wręczył wiceprezes wykonawczy i prezes ds. globalnych operacji, Joe Hinrichs, oraz wiceprezes wykonawczy ds. rozwoju produktu i zakupów, Hau Thai-Tang.

Zarząd Axalty podziękował za to zaszczytne wyróżnienie. Jak zaznaczył Steven Markevich, wiceprezes wykonawczy oraz prezes oddziałów Transportation Coatings i Greater China firmy Axalta Coating Systems, Axalta zdaje sobie sprawę, że w zrównoważonym rozwoju chodzi nie tylko o przyjazną środowisku produkcję oraz wyroby, ale również o współpracę partnerów, którzy wyznają te same wartości, skupiają się na etycznych działaniach oraz wspierają środowiska, w których realizują swoje interesy. Takimi partnerami są dla siebie z pewnością również Ford i Axalta.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA