a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiFolie ochronne – ważne przejęcie na rynku

Folie ochronne – ważne przejęcie na rynku

Folie ochronne i okienne to ważny i szybko się rozwijający sektor. Na międzynarodowym rynku dokonano właśnie ważnego przejęcia z nim związanego.

Fot. fudowakira0 / pixabay.com

Eastman Chemical ogłosił przejęcie Ai-Red Technology – wytwórcy i dostawcy folii dla branży samochodowej i architektury. Firma działa na rynku w regionie Azji i Pacyfiku.

Szybszy rozwój i wyższy poziom usług

Krok ten pokazuje, że sektor folii o wysokich parametrach ma dla Eastman duże znaczenie. Jak mówi Erin Bernhardt, wiceprezes i dyrektor generalny biznesu Performance Films w oddziale Advanced Materials Eastman:

To przejęcie daje nam dodatkowe możliwości w zakresie obsługi rosnącego zapotrzebowania na folie ochronne i okienne. Oznacza też dla nas szansę na rozwijanie innowacyjnych rozwiązań oraz zwiększenie skali dotychczasowej działalności.

Bernhardt dodaje, że dzięki temu dodatkowemu wsparciu Eastman ma nadzieję na przyspieszenie i tak już dynamicznego rozwoju swojego sektora folii dla branży samochodowej i architektonicznej. Inwestycja ułatwi firmie niezawodne zaopatrywanie swoich klientów z sektora materiałów specjalistycznych oraz podniesie poziom usług w Chinach oraz całym obszarze Azji i Pacyfiku.

Warunki transakcji

Warunki finansowe dotyczące transakcji nie zostały ujawnione.

Źródło: Eastman