a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneinne dekoracyjneFarby w sprayu i kolory roku 2023

Farby w sprayu i kolory roku 2023

Farby w sprayu to prosty sposób, by odmienić dowolny mebel czy element wystroju, wprowadzając do wnętrza powiew świeżości. Wiemy już, które odcienie królować będą w tym sektorze w nadchodzącym sezonie – zdaniem ekspertów Rust-Oleum.

Fot. arch. Rust-Oleum

Nie tylko wytwórcy farb ściennych, ale również produktów w sprayu wybierają swój Kolor Roku. Zdaniem firmy Rust-Oleum rok 2023 należeć będzie do fioletowego Gloss Grape.

Kolor Roku i dziewięć innych odcieni

Oprócz Koloru Roku 2023 producent wybrał jeszcze dziewięć innych będących na topie odcieni, które doskonale ze sobą współgrają, a równocześnie tworzą zaskakujące połączenia. Jak komentuje Swaytha Sivapalan, starszy menedżer produktu w dziale farb w sprayu Rust-Oleum:

Każdy odcień i tekstura w palecie 2023 Color Watch Rust-Oleum wyraża ducha indywidualności, zaś wspólnie potrafią odmienić nastrój każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, na jaki duet się zdecydujemy, z tymi kolorami bez trudu odświeżymy dowolny obiekt.

Paleta Rust-Oleum na rok 2023 jest bardzo różnorodna. Wśród kolorów zaproponowanych przez producenta znalazły się zarówno odcienie żywe i wyraziste, jak i bardzo klasyczne, neutralne.

Róż, złoto i barwy jesieni

Wyrazistą opcją do zastosowania na elementach metalowych, drewnianych, ceramicznych i innych jest niebieski Gloss Sail Blue. Równie wszechstronnym, jeśli chodzi o zastosowanie, a zarazem niebanalnym kolorystycznie rozwiązaniem są różowy Gloss Berry Pink oraz koralowy Gloss Coral.

Fot. arch. Rust-Oleum

W palecie nie brak też naturalnych barw oraz odcieni złota. Roślinną zieleń reprezentuje Gloss Hunter Green, zaś kolory jesieni – Multicolor Textured Autumn Brown. W parze z nimi idą złociste Metallic Pure Gold oraz Gloss Golden Sunset.

Achromatycznym dopełnieniem palety są dwa odcienie. Pierwszy to biały Chalked Linen White. Drugi – czarny Hammered Black o niecodziennej teksturze.

Źródło: Rust-Oleum