REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Firma HMG Paints stworzyła farbę dla browaru

W browarze Howard Town Brewery w brytyjskim Glossop wykorzystane zostały farby dekoracyjne HMG Paints. Na potrzeby klienta firma stworzyła specjalną, antymikrobową farbę akrylową.

HMG Paints browar Howard Town Brewery

Fot. arch. HMG Paints

Produkty HMG zastosowane zostały przy renowacji nowych pomieszczeń browaru ze starego magazynu o powierzchni ponad 500 m². Ze względu na specyfikę projektu, producent opracował zupełnie nową powłokę, nazwaną roboczo „farbą browarnianą” (ang. Brewery Paint).

Rozwiązanie dostosowane do potrzeb

Opracowany przez HMG Paints produkt to akrylowa farba antymikrobowa o wysokim połysku. Wykorzystana została ona na ścianach i na sufitach nowej przestrzeni browaru. Jak komentuje Paddy Dyson, manager ds. marketingu w HMG Paints:

Ten projekt pokazuje, w czym jesteśmy najlepsi – współpracując z Howard Town, znaleźliśmy rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta. Dzięki temu, że mieliśmy do czynienia z lokalnym wytwórcą, mogliśmy wyprodukować i dostarczyć farbę bezpośrednio na miejsce wedle potrzeby.

Dzięki dodatkowi jonów srebra powłoka zapewnia długotrwałą i skuteczną (na poziomie 99,99%) ochronę przed bakteriami, grzybami, pleśnią i wirusami – niezbędną w miejscu produkcji spożywczej.

Farby HMG także w barze

Produkty HMG Paints zostały wykorzystane również w barze, gdzie klienci Howard Town Brewery mogą spróbować produkowanego na miejscu piwa. W tym wypadku zastosowano matowe winylowe emulsje i farby na listwy w odcieniach firmowych browaru.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA