REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby w rankingu Budowlana Marka Roku 2014

Wśród tegorocznych laureatów tytułu Budowlana Marka Roku znalazły się trzy polskie marki farb i lakierów.

Budowlana Marka Roku 2014

Fot. arch. ASM

Zestawienie Budowlana Marka Roku jest przygotowywane od kilku lat przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. O zaszczytnym miejscu wśród laureatów decydują w tym wypadku głosy wykonawców, którzy z nagradzanymi produktami mają do czynienia na co dzień. Jest to więc szczególne wyróżnienie i dowód, że marka została doceniona przez profesjonalistów.

Wśród laureatów tytułu Złota Budowlana Marka Roku 2014 podobnie jak w roku poprzednim znalazł się Dekoral. Do zaszczytnego grona dołączyła tym razem także marka Sadolin wyróżniona w kategorii Lakiery do drewna i impregnaty. Firma Tikkurila natomiast kolejny rok z rzędu otrzymała tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku 2014.

Nagrody wręczono 13 czerwca 2014 w trakcie uroczystej gali w Hotelu LORD w Warszawie.

Źródło: ASM

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA