REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby przemysłowe Visto

Marka farb i lakierów przemysłowych Visto jest obecna na polskim rynku od niedawna, ale dzięki wysokiej jakości produktów zdążyła już zyskać uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Wśród produktów Visto, które są wykorzystywane jako zabezpieczenia antykorozyjne, znajdują się farby nawierzchniowe i podkładowe: poliuretanowe, akrylowe, syntetyczne, epoksydowe oraz szereg dodatków lakierniczych takich jak: utwardzacze i rozcieńczalniki.

farby-antykorozyjne-i-przemyslowe-vistoMarka farb i lakierów Visto Marka farb i lakierów Visto należy do firmy Brenen Polska, która jak sama nazwa wskazuje posiada kapitał wyłącznie polski, jest firmą stosunkowo młodą na rynku, lecz bardzo dynamicznie się rozwija. Potwierdzeniem jej zaangażowania i profesjonalnego podejścia jest tytuł Rynkowego Lidera Innowacji 2013. Opracowując produkty marki Visto, firma bierze pod uwagę potrzeby klientów i korzysta ze wsparcia ekspertów posiadając własny ośrodek badawczo-rozwojowy oraz współpracując z renomowanymi instytutami badawczymi: Instytutem Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników w Gliwicach, Instytutem Kolejnictwa w Warszawie oraz Instytutem Badawczym Dróg i Mostów w Warszawie.

Wśród lakierów oferowanych przez firmę znajdują się produkty alkidowe (Alkimix, Alkifinish), poliuretanowe (Purton, Purfinish), akrylowe (Acryton) oraz bazowe (Baseton) i bezbarwne (Clearton) o dowolnie pożądanych stopniach połysku.

Visto oferuje również szeroki wybór podkładów. Są to produkty dostosowane do konkretnych zastosowań, gwarantujące niezawodną ochronę antykorozyjną w różnych środowiskach (w tworzeniu antykorozyjnego systemu lakierniczego pomaga dostępny na stronie Visto system iRust). Wśród podkładów marki znajdują się produkty alkidowe (Sintoguard), akrylowe (Acrybuild) i poliuretanowe (Purbuild), a także epoksydowe (Epoguard, Eposealer), które mogą pełnić funkcję jedynej warstwy ochronnej – bez konieczności dodatkowego stosowania lakieru.

Dopełnieniem oferty firmy są utwardzacze i rozcieńczalniki. Utwardzacze do poliuretanów i akryli (Acrycat) oraz epoksydów (Epocat) są dostępne również w wersji FAST. Jest to przyspieszony system utwardzania, który gwarantuje doskonałą jakość mieszanki nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

farby-przemyslowe-i-lakiery-visto

Visto ma w swojej ofercie szeroki wybór produktów przemysłowych, dopasowanych do konkretnych zastosowań. Każdy klient może więc liczyć na kompleksową obsługę i system ściśle dostosowany do jego potrzeb. Szczegółowe informacje – wraz z kartami technicznymi produktów oraz certyfikatami – znaleźć można na stronie internetowej marki – www.visto.com.pl.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
83%
17%
Ocen: 6
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA