REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Greenkote hitem branży samochodowej OEM

Producenci samochodów pokochali nowe farby na metal marki Greenkote. Szczególnym wzięciem cieszą się farby proszkowe w jaskrawych kolorach na elementy zacisków hamulcowych.

Greenkote

Fot. arch. Greenkote

Każdego dnia Greenkote maluje proszkowo setki zacisków hamulcowych, a liczba zamówień stale rośnie. Na czym polega sukces firmy? Co tak niezwykłego oferuje swoim klientom?

Firma rozwiązała fundamentalny problem

Jak wyjaśnia Jaime Camacho, generalny manager Greenkote IPC Mexico, klienci korzystają z usług firmy, bo jako jedyna rozwiązała fundamentalny problem związany z malowaniem proszkowym zacisków hamulcowych:

Większość zacisków hamulcowych jest wytwarzanych z żeliwa sferoidalnego. To powoduje, że w trakcie standardowego procesu powlekania proszkowego uwalnia się gaz, a na powierzchni tworzą się pęcherze. W Greenkote opracowaliśmy jednak unikatowy proces, który eliminuje uwalnianie się gazu i pozwala otrzymać gładkie wykończenie najwyższej klasy – czyli dokładnie to, czego szukają producenci samochodów OEM!

Dyrektor generalny firmy, Mark Gore, dodaje, że niegdyś zaciski hamulcowe w żywych odcieniach były widywane bardzo rzadko. Dziś jednak są w zasięgu ręki i mogą być wykorzystane jako atrakcyjny element designu. Dlatego już teraz każdego dnia Greenkote maluje proszkowo setki zacisków hamulcowych.

Zalety farby proszkowej

Farba proszkowa pozwala osiągnąć twardszą i bardziej równą powłokę lakierniczą niż farby ciekłe. Świetnie zabezpiecza przed korozją i czynnikami chemicznymi. Do tego nie wymaga szkodliwych rozpuszczalników, więc jest przyjazna środowisku.

Źródło: Greenkote

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA