REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Bato na rzeźbach miejskich w Pionkach

Firma Bato użyczyła swoich produktów w projekcie artystycznym zrealizowanym w przestrzeni miejskiej w Pionkach. Projekt to aleja rzeźb, na której znalazły się prace polskich i zagranicznych artystów.

Bato aleja rzeźb Pionki

Fot. arch. Bato

Aleja ciągnie się wzdłuż ulicy Radomskiej w Pionkach, aż do Miejskiego Ośrodka Kultury. Powstanie nietypowej instalacji zainicjował radny Zbigniew Belowski. Rzeźby w przestrzeni miejskiej mają skłonić ludzi do refleksji, zatrzymania się na chwilę, zastanowienia.

Firma Bato miała swój udział w realizacji projektu. Dwa spośród obiektów zaprezentowanych na alei zostały zabezpieczone farbami i impregnatem Bato. Dzięki temu uzyskały piękny i świeży wygląd, który utrzyma się na lata. Rzeźby zabezpieczone produktami Bato można oglądać obok budynku przy ulicy Radomskiej 9.

Bato aleja rzeźb Pionki

Fot. arch. Bato

Bato aleja rzeźb Pionki

Fot. arch. Bato

Źródło: Bato

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA