REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Evonik zwiększa produkcję dodatków

Evonik zwiększył produkcję swoich dodatków do farb. Dzięki uruchomieniu produkcji w Szanghaju firma zapewni lepsze zaopatrzenie klientom na całym świecie.

Evonik produkcja dodatki

Fot. arch. Evonik

Jak pisze producent, dostępność dodatków jest kluczowa dla produkcji farb i powłok. Aby poprawić sytuację zaopatrzeniową, Evonik zwiększył produkcję kilku najszerzej stosowanych z nich. Po raz pierwszy produkowane one będą w Szanghaju, zgodnie z zapewnieniami firmy trafią jednak do klientów na całym świecie.

Większa pewność zaopatrzenia

Evonik zamierza zwiększyć produkcję dodatków z linii TEGO® Glide i TEGO® Wet, produkowanych dotychczas w zakładach w Niemczech. Jak wyjaśnia szef linii biznesowej Gaetano Blanda:

Oznacza to większą pewność zaopatrzenia dla wszystkich naszych klientów na całym świecie, a także krótszy czas realizacji zamówienia dla klientów z Azji. Co więcej, zwiększenie produkcji pozwala nam też reagować szybciej w przypadku zmian popytu na rynku.

Jakość i właściwości produktów wytwarzanych w Szanghaju są takie same jak w przypadku dodatków produkowanych w Niemczech. Specyfikacje, procesy produkcyjne, składy, środki kontroli jakości i numery CAS pozostają bez zmian.

Dodatki dla farb dekoracyjnych i do drewna

Linia TEGO® Glide to dodatki poprawiające rozlewność farby, stosowane przede wszystkim w produktach dekoracyjnych i do drewna oraz w tuszach drukarskich. Dodatki z linii TEGO® Wet poprawiają natomiast zwilżanie i minimalizują defekty powłoki. Są stosowane w przypadku farb dekoracyjnych, do drewna, przemysłowych oraz powłok na tworzywa sztuczne.

Źródło: Evonik

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA