a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiEvonik zwiększa produkcję dodatków

Evonik zwiększa produkcję dodatków

Evonik zwiększył produkcję swoich dodatków do farb. Dzięki uruchomieniu produkcji w Szanghaju firma zapewni lepsze zaopatrzenie klientom na całym świecie.

Evonik produkcja dodatki

Fot. arch. Evonik

Jak pisze producent, dostępność dodatków jest kluczowa dla produkcji farb i powłok. Aby poprawić sytuację zaopatrzeniową, Evonik zwiększył produkcję kilku najszerzej stosowanych z nich. Po raz pierwszy produkowane one będą w Szanghaju, zgodnie z zapewnieniami firmy trafią jednak do klientów na całym świecie.

Większa pewność zaopatrzenia

Evonik zamierza zwiększyć produkcję dodatków z linii TEGO® Glide i TEGO® Wet, produkowanych dotychczas w zakładach w Niemczech. Jak wyjaśnia szef linii biznesowej Gaetano Blanda:

Oznacza to większą pewność zaopatrzenia dla wszystkich naszych klientów na całym świecie, a także krótszy czas realizacji zamówienia dla klientów z Azji. Co więcej, zwiększenie produkcji pozwala nam też reagować szybciej w przypadku zmian popytu na rynku.

Jakość i właściwości produktów wytwarzanych w Szanghaju są takie same jak w przypadku dodatków produkowanych w Niemczech. Specyfikacje, procesy produkcyjne, składy, środki kontroli jakości i numery CAS pozostają bez zmian.

Dodatki dla farb dekoracyjnych i do drewna

Linia TEGO® Glide to dodatki poprawiające rozlewność farby, stosowane przede wszystkim w produktach dekoracyjnych i do drewna oraz w tuszach drukarskich. Dodatki z linii TEGO® Wet poprawiają natomiast zwilżanie i minimalizują defekty powłoki. Są stosowane w przypadku farb dekoracyjnych, do drewna, przemysłowych oraz powłok na tworzywa sztuczne.

Źródło: Evonik