a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishEuropejski producent rozbudowuje zakład w Chinach

Europejski producent rozbudowuje zakład w Chinach

Jeden z europejskich koncernów silnie inwestuje w swój zakład w Szanghaju. W ramach planu jego rozbudowy właśnie powstał nowy ośrodek techniczny.

Fot. arch. BASF

Otwarcie nowego ośrodka technicznego ogłosił oddział BASF Shanghai Coatings (BSC). Dzięki niemu firma będzie w stanie lepiej obsługiwać klientów z samochodowego sektora OEM.

Zaaawansowany sprzęt i wykwalifikowany zespół

Nowe centrum wyposażone jest w zaawansowany sprzęt i obsługiwane przez doskonale wykwalifikowany, doświadczony zespół. Dzięki temu zapewnia klientom wsparcie na wszystkich etapach procesu, od wyboru i dopasowania koloru do opracowania produktu końcowego. Jak mówi Jack Zou, wiceprezes oddziału Automotive OEM Coatings Solutions Asia Pacific w BASF:

Zakład BSC w Minhang ma strategiczne znaczenie dla oddziału BASF Coatings. W obliczu dynamicznego rozwoju rynku automotive nowy ośrodek techniczny zwiększy nasze możliwości techniczne oraz innowacyjność, pomagając klientom z branży samochodowej wyróżnić się na konkurencyjnym rynku.

Oprócz tego na terenie zakładu wybudowany został ośrodek aplikacji e-powłok. Działające na jego terenie laboratorium i pilotażowa fabryka oferują aprobatę produktu i testy jakości, pomagając klientom dostosować parametry procesu powlekania elektroforetycznego.

Projekt Minhang

Nowy ośrodek jest elementem projektu rozbudowy zakładu w Minhang (części Szanghaju). Projekt ruszył w 2020 roku, zaś oprócz nowego centrum technicznego i centrum aplikacji e-powłok przewidziano w ramach niego renowację pomieszczeń biurowych oraz nowe regionalne centrum rozwojowo-badawcze Chemetall.

Źródło: BASF