REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

European Coatings Show Conference 2019 – zgłoszenia!

Organizatorzy przyszłorocznej konferencji European Coatings Show Conference zapraszają do przesyłania swoich propozycji referatów. Najlepszy artykuł naukowy i wystąpienie konferencyjne zostaną wyróżnione prestiżową nagrodą European Coatings Show Award! Zgłoszenia przyjmowane są do 19 września.

Fot. Heiko Stahl / European Coatings

Fot. Heiko Stahl / European Coatings

Po sukcesie ostatniej edycji European Coatings Show Conference w 2017, w której udział wzięło 850 uczestników z 50 krajów, organizatorzy przygotowują kolejną odsłonę wydarzenia. Zapraszają więc firmy, uczelnie oraz ośrodki badawcze do zgłaszania swoich najnowszych wyników badań z dziedziny powłok, tuszów drukarskich, klejów oraz chemii budowlanej. Mile widziane są zarówno innowacje w dziedzinie formuł i surowców, jak i technologii produkcji.

Konferencja ECS Conference 2019 odbędzie się w dniach 18-19 marca 2019 w Norymberdze. Połączona jest ona z targami European Coatings Show, zaplanowanymi na 19-21 marca. Najlepszy artykuł naukowy i referat zostanie wyróżniony prestiżową nagrodą European Coatings Show Award, ufundowaną przez magazyn „European Coatings Journal”. Zdobywca otrzyma w nagrodę 2000 € i statuetkę. Zgłoszenia nadsyłać można do 19 września za pośrednictwem strony internetowej.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA