a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEuropean Coatings Show Conference 2019 – zgłoszenia!

European Coatings Show Conference 2019 – zgłoszenia!

Organizatorzy przyszłorocznej konferencji European Coatings Show Conference zapraszają do przesyłania swoich propozycji referatów. Najlepszy artykuł naukowy i wystąpienie konferencyjne zostaną wyróżnione prestiżową nagrodą European Coatings Show Award! Zgłoszenia przyjmowane są do 19 września.

Fot. Heiko Stahl / European Coatings

Fot. Heiko Stahl / European Coatings

Po sukcesie ostatniej edycji European Coatings Show Conference w 2017, w której udział wzięło 850 uczestników z 50 krajów, organizatorzy przygotowują kolejną odsłonę wydarzenia. Zapraszają więc firmy, uczelnie oraz ośrodki badawcze do zgłaszania swoich najnowszych wyników badań z dziedziny powłok, tuszów drukarskich, klejów oraz chemii budowlanej. Mile widziane są zarówno innowacje w dziedzinie formuł i surowców, jak i technologii produkcji.

Konferencja ECS Conference 2019 odbędzie się w dniach 18-19 marca 2019 w Norymberdze. Połączona jest ona z targami European Coatings Show, zaplanowanymi na 19-21 marca. Najlepszy artykuł naukowy i referat zostanie wyróżniony prestiżową nagrodą European Coatings Show Award, ufundowaną przez magazyn „European Coatings Journal”. Zdobywca otrzyma w nagrodę 2000 € i statuetkę. Zgłoszenia nadsyłać można do 19 września za pośrednictwem strony internetowej.

Źródło: european-coatings.com