a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEuropean Coatings Show 2019 większe niż kiedykolwiek

European Coatings Show 2019 większe niż kiedykolwiek

Wielkimi krokami zbliżają się najbliższe targi European Coatings Show. Powierzchnia wystawiennicza wydarzenia, które odbędzie się w dniach 19-21 marca 2019 w Norymberdze, będzie większa niż kiedykolwiek.

European Coatings Show 2019Dzięki targom European Coatings Show, których ostatnia edycja przyciągnęła 1135 wystawców i ponad 30 000 gości, Exhibition Centre w Norymberdze zamieni się po raz kolejny w wielką platformę dialogu dla branży farbiarskiej. Po raz pierwszy powierzchnia wystawiennicza obejmie aż osiem hal. To odpowiedź organizatorów na coraz większe zainteresowanie ze strony wystawców.

Wśród tematów przewodnich najbliższego European Coatings Show znajdą się na pewno przyjazne środowisku technologie, takie jak sieciowanie UV i UV-LED czy „zielone” formuły – farby wodorozcieńczalne i o niskiej emisji LZO. W dwóch nowych halach na tegorocznej odsłonie wystawy zostaną zaprezentowane rozwiązania z dziedziny sprzętu laboratoryjnego i produkcyjnego oraz ochrony środowiskowej i bezpieczeństwa przemysłowego.

Źródło: coatingsworld.com