REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

European Coatings Show 2019 większe niż kiedykolwiek

Wielkimi krokami zbliżają się najbliższe targi European Coatings Show. Powierzchnia wystawiennicza wydarzenia, które odbędzie się w dniach 19-21 marca 2019 w Norymberdze, będzie większa niż kiedykolwiek.

European Coatings Show 2019Dzięki targom European Coatings Show, których ostatnia edycja przyciągnęła 1135 wystawców i ponad 30 000 gości, Exhibition Centre w Norymberdze zamieni się po raz kolejny w wielką platformę dialogu dla branży farbiarskiej. Po raz pierwszy powierzchnia wystawiennicza obejmie aż osiem hal. To odpowiedź organizatorów na coraz większe zainteresowanie ze strony wystawców.

Wśród tematów przewodnich najbliższego European Coatings Show znajdą się na pewno przyjazne środowisku technologie, takie jak sieciowanie UV i UV-LED czy „zielone” formuły – farby wodorozcieńczalne i o niskiej emisji LZO. W dwóch nowych halach na tegorocznej odsłonie wystawy zostaną zaprezentowane rozwiązania z dziedziny sprzętu laboratoryjnego i produkcyjnego oraz ochrony środowiskowej i bezpieczeństwa przemysłowego.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA