REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Elcometer przenosi produkcję do Wielkiej Brytanii

Firma Elcometer, producent sprzętu do badania powłok malarskich, podjął decyzję o skoncentrowaniu swojej europejskiej działalności produkcyjnej oraz montażowej w jednym miejscu. Miejscem tym będzie ośrodek w Manchesterze w Wielkiej Brytanii.

Elcometer

Fot. arch. Elcometer

Zgodnie z decyzją zarządu zakład w Hemalle-sous-Argentau w Belgii zostanie zamknięty, zaś wszystkie operacje przeniesione zostaną do otwartej dwa lata temu fabryki w Manchesterze. W ten sposób firma ma nadzieję zwiększyć efektywność produkcji oraz ułatwić kontrolę i zarządzanie.

W ostatnich latach Elcometer sporo zainwestował w nowy sprzęt, m.in. pionowe i poziome frezarki, tokarki z głowicą suwakową, szlifierki do płaszczyzn i cylindryczne oraz zrobotyzowane systemy załadunku i rozładunku. To nie koniec – jak zapowiada firma, w najbliższym czasie zakupione zostaną kolejne urządzenia.

Dzięki scentralizowaniu produkcji i nowemu wyposażeniu fabryk korzyści odniosą klienci firmy. Będą mogli bowiem liczyć na szybszą dostawę oraz produkty niezawodnej jakości.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA