REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Warsztaty ADAMED dla młodzieży – już po raz drugi

28 stycznia ruszyła druga edycja warsztatów naukowych ADAMED SmartUP dla młodych pasjonatów nauk ścisłych. Uczniowie będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu biotechnologii, chemii, fizyki i medycyny.

Adamed

Fot. arch. Adamed

W ramach drugiej edycji programu zaplanowano dwudniowe warsztaty w pięciu miastach w Polsce. W marcu zostaną one zorganizowane w Łodzi, w kwietniu – w Gliwicach, w maju – w Lublinie, w czerwcu zaś – w Gdańsku i Warszawie. Prócz tego w warszawskim BioCentrum Edukacji odbędą się kilkugodzinne zajęcia „Na tropach białek” i „Biotechnologia przeciwciał w klinice”.

Program obejmuje wykłady prowadzone przez wybitnych naukowców oraz zajęcia praktyczne, które uczą wykorzystywać zdobytą wiedzę. Celem jest popularyzacja nauki wśród młodych ludzi. Warsztaty skierowane są do osób w wieku od 15 do 19 lat i są bezpłatne. Aby wziąć udział, wystarczy zgłosić się za pośrednictwem formularza na stronie www.adamedsmartup.pl/academy i w kilku słowach uzasadnić swoją chęć uczestnictwa. Zapraszamy!

Źródło: PAP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA