a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneECS 2017 – otwarty dostęp do materiałów!

ECS 2017 – otwarty dostęp do materiałów!

European Coatings Show 2017 było wielkim sukcesem. Dla wszystkich, którzy chcieliby wrócić do tego wydarzenia lub dowiedzieć się, jak było, organizatorzy przygotowali coś specjalnego – otwarty dostęp do materiałów związanych z ostatnimi targami i konferencją ECS. Tylko przez tydzień!

ECS 2017

Fot. Goumbik / pixabay.com

European Coatings Show to jedno z największych europejskich wydarzeń poświęconych branży farb i powłok. Dlatego też nawet osoby, które decydują się wziąć w nim udział, nie są w stanie zobaczyć wszystkiego i wysłuchać wszystkich interesujących wykładów i prezentacji.

ECS Reloaded to szansa na to, by nadrobić te zaległości i całkowicie za darmo jeszcze raz przeżyć European Coatings Show oraz European Coatings Conference 2017 w Norymberdze, a do tego uzyskać informacje o najnowszych produktach na rynku. Od 14 do 21 marca każdy zainteresowany może uzyskać dostęp do prawie 60 plików wideo i 60 artykułów technicznych z konferencji ECS, a także do informacji na temat ponad 80 produktów zaprezentowanych na ostatniej edycji targów.

Dostęp jest zupełnie darmowy. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania i przypominamy – dostęp jest możliwy tylko przez tydzień, od najbliższej środy do 21 marca!

Źródło: european-coatings.com