REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

ECS 2017 – otwarty dostęp do materiałów!

European Coatings Show 2017 było wielkim sukcesem. Dla wszystkich, którzy chcieliby wrócić do tego wydarzenia lub dowiedzieć się, jak było, organizatorzy przygotowali coś specjalnego – otwarty dostęp do materiałów związanych z ostatnimi targami i konferencją ECS. Tylko przez tydzień!

ECS 2017

Fot. Goumbik / pixabay.com

European Coatings Show to jedno z największych europejskich wydarzeń poświęconych branży farb i powłok. Dlatego też nawet osoby, które decydują się wziąć w nim udział, nie są w stanie zobaczyć wszystkiego i wysłuchać wszystkich interesujących wykładów i prezentacji.

ECS Reloaded to szansa na to, by nadrobić te zaległości i całkowicie za darmo jeszcze raz przeżyć European Coatings Show oraz European Coatings Conference 2017 w Norymberdze, a do tego uzyskać informacje o najnowszych produktach na rynku. Od 14 do 21 marca każdy zainteresowany może uzyskać dostęp do prawie 60 plików wideo i 60 artykułów technicznych z konferencji ECS, a także do informacji na temat ponad 80 produktów zaprezentowanych na ostatniej edycji targów.

Dostęp jest zupełnie darmowy. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania i przypominamy – dostęp jest możliwy tylko przez tydzień, od najbliższej środy do 21 marca!

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA