a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEC Suppliers Hub: dostęp do innowacji w czasach zarazy

EC Suppliers Hub: dostęp do innowacji w czasach zarazy

Branżowe wydarzenia na całym świecie są obecnie przekładane lub odwoływane. Nie znaczy to jednak, że musimy pozostać odcięci od informacji o najnowszych produktach i innowacjach. Portal European Coatings uruchomił właśnie cyfrową platformę, która zapewnia do nich łatwy dostęp.

EC Suppliers Hub

Fot. arch. European Coatings

Branżowe targi i konferencje to oczywiście okazja do spotkań i nawiązania nowych biznesowych kontaktów. Obecnie z tej możliwości nie możemy skorzystać. Wciąż jednak możemy być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i produktowymi.

Wciąż potrzebujemy innowacji

Niezależnie od pandemii – wciąż potrzebujemy innowacji. Inwestorzy nadal muszą mieć oko na nowe systemy powłokowe, oferujące niedostępne wcześniej funkcjonalności, muszą poszukiwać produktów przyjaznych środowisku i zgodnych z najnowszymi regulacjami prawnymi.

Znajomość nowych surowców oraz sprzętu produkcyjnego i laboratoryjnego jest teraz być może ważniejsza niż kiedykolwiek. Z pomocą przychodzi więc European Coatings Suppliers Hub – bezpłatna internetowa platforma, za pomocą której osoby z branży mogą otrzymać najświeższe informacje na temat dostępnych innowacji.

Przeglądaj i filtruj

Nowa usługa pozwala na przeglądanie treści w prosty i wygodny sposób. Możliwe jest filtrowanie materiałów produktowych według potrzeb użytkowników – na przykład wybierając tylko te z obszaru poliuretanów lub z sektora farb dekoracyjnych.

By skorzystać z platformy, wystarczy się zarejestrować na stronie: EC Suppliers Hub.

Źródło: european-coatings.com