REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

EC Suppliers Hub: dostęp do innowacji w czasach zarazy

Branżowe wydarzenia na całym świecie są obecnie przekładane lub odwoływane. Nie znaczy to jednak, że musimy pozostać odcięci od informacji o najnowszych produktach i innowacjach. Portal European Coatings uruchomił właśnie cyfrową platformę, która zapewnia do nich łatwy dostęp.

EC Suppliers Hub

Fot. arch. European Coatings

Branżowe targi i konferencje to oczywiście okazja do spotkań i nawiązania nowych biznesowych kontaktów. Obecnie z tej możliwości nie możemy skorzystać. Wciąż jednak możemy być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i produktowymi.

Wciąż potrzebujemy innowacji

Niezależnie od pandemii – wciąż potrzebujemy innowacji. Inwestorzy nadal muszą mieć oko na nowe systemy powłokowe, oferujące niedostępne wcześniej funkcjonalności, muszą poszukiwać produktów przyjaznych środowisku i zgodnych z najnowszymi regulacjami prawnymi.

Znajomość nowych surowców oraz sprzętu produkcyjnego i laboratoryjnego jest teraz być może ważniejsza niż kiedykolwiek. Z pomocą przychodzi więc European Coatings Suppliers Hub – bezpłatna internetowa platforma, za pomocą której osoby z branży mogą otrzymać najświeższe informacje na temat dostępnych innowacji.

Przeglądaj i filtruj

Nowa usługa pozwala na przeglądanie treści w prosty i wygodny sposób. Możliwe jest filtrowanie materiałów produktowych według potrzeb użytkowników – na przykład wybierając tylko te z obszaru poliuretanów lub z sektora farb dekoracyjnych.

By skorzystać z platformy, wystarczy się zarejestrować na stronie: EC Suppliers Hub.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA