REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Eastman zwiększa produkcję folii ochronnych w Dreźnie

Firma Eastman Chemical Company ogłosiła, że zamierza rozbudować swój zakład produkcyjny w Dreźnie. Rozbudowa związana jest z nową linią powlekania i laminowania.

Eastman Drezno folie ochronne

Fot. ArtsyBee / pixabay.com

Inwestycja jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój działu folii zabezpieczających lakiery oraz folii okiennych. Koniec jej realizacji zaplanowano na połowę roku 2021. Po rozbudowie fabryka ma zaoferować 50 nowych stanowisk pracy.

PPF – ochrona przed wszystkim, co niszczy karoserię

Folie ochronne na lakiery (ang. Paint Protection Film – PPF) to dynamicznie się rozwijająca kategoria akcesoriów z branży samochodowej, która poprawia estetykę oraz wydłuża trwałość karoserii samochodowych i innych zabezpieczonych farbą lub lakierem powierzchni. Eastman ze swoimi markami LLumar®, SunTek® oraz V-KOOL™ jest liderem na tym rynku.

Oferowana przez Eastman folia ochronna na lakier to elastyczna, transparentna folia uretanowa, która chroni karoserię samochodową z powłoką lakierniczą OEM. Zapewnia doskonałą ochronę przed kamieniami, solą, owadami oraz innymi czynnikami, które niszczą karoserię. Dzięki zdolności samonaprawy wszelkie rysy na folii znikają pod wpływem ciepła słonecznego lub wydzielanego przez silnik samochodu.

Większa produkcja, większa różnorodność

Oprócz folii ochronnych na lakiery Eastman oferuje także folie zabezpieczające okna w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Rozbudowa zakładu w Dreźnie zwiększy także możliwości w tym sektorze. Jak komentuje Erin Bernhardt, generalny manager oddziału Performance Films w firmie Eastman:

Z radością informujemy o naszej inwestycji w zakład w Dreźnie w ramach oddziału folii. Dodatkowa zdolność produkcyjna pozwoli nam kontynuować dynamiczny rozwój naszego oddziału w Europie i na świecie, a także oferować zróżnicowaną gamę folii samochodowych oraz okiennych, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów.

Źródło: Eastman

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA