REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

JEVVRS oferuje konsulting w branży chemicznej

Firma JEVVRS Business Consulting ogłosiła, że rozpoczęła oferowanie usług konsultingowych w branży chemicznej. Jej oferta skierowana jest zarówno do małych i średnich firm, jak i wielkich korporacji.

JEVVRS konsulting branża chemiczna

Fot. Megan Rexazin / pixabay.com

JEVVRS Business Consulting to firma z siedzibą w Berlinie. Usługi konsultingowe świadczy zarówno w Niemczech, jak i za granicą.

Innowacyjne rozwiązania – większa wartość biznesowa

Na jakie wsparcie liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się na konsulting JEVVRS w branży chemicznej? Firma oferuje m.in. pomoc w opracowaniu strategii rozwoju, wejściu na rynek, studia wykonalności, wsparcie w zakresie przejęć i transakcji czy zarządzania operacjami. Jak komentuje Venkat Eriglia, dyrektor zarządzający firmy:

Naszym celem jest pomoc klientom w zwiększeniu ich wartości biznesowej dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które pomogą im wykorzystać wyjątkowe okazje biznesowe oraz osiągnąć sukces na rynku. Integrujemy i adaptujemy, by wnieść nową wartość.

Pomoc małym firmom i dużym korporacjom

Jak dodaje dyrektor, JEVVRS dąży do tego, aby klient wyróżniał się na rynku. Razem z nim firma wyznacza ambitne cele, nad którymi później wspólnie pracują. Ze wsparcia JEVVRS Business Consulting korzystać mogą zarówno małe i średnie firmy z branży chemicznej, jak i najwięksi rynkowi gracze.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA