REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dzień Barwy – zapisy zakończone

Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc, zapisy na międzynarodową konferencję Dzień Barwy organizowaną przez krakowską ASP zostały zamknięte wcześniej niż przewidywano. Konferencja, w trakcie której na temat kolorów i ich oddziaływania wypowiedzą się światowej klasy specjaliści, jest zaplanowana na 22 października 2013.

Dzień Barwy

Fot. lusi (rgbstock.com)

W trakcie Dnia Barwy swoją wiedzę zaprezentują fachowcy z kraju i ze świata. Referaty wygłoszą między innymi profesor Hilary Dalke z Londynu, Berit Bergstrom związana z Centrum NCS w Sztokholmie oraz włoska projektantka Francesca Valan.

Konferencja połączona jest z konkursem dla licealistów i studentów oraz wystawą konkursowych prac. Po zakończeniu serii referatów zaplanowano także założycielskie spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Kolorystycznego.

Mimo że rejestracja uczestników potrwać miała do 15 października, zainteresowanie było tak duże, że miejsca wyczerpały się już na kilka dni przed zaplanowanym terminem. Zarejestrowanych szczęśliwców zapraszamy 22 października do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA w Krakowie.

Szczegóły na temat Dnia Barwy na stronie wydarzenia oraz w naszym kalendarium.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA