a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiDynamiczna cyfrowa transformacja polskiego producenta

Dynamiczna cyfrowa transformacja polskiego producenta

Zarówno zagraniczne, jak i polskie firmy z branży chemicznej dynamicznie realizują swoją cyfrową transformację. Jeden z polskich producentów uruchomił właśnie platformę B2B, która znacznie ułatwi procesy zakupowe.

Fot. StockSnap / pixabay.com

Grupa PCC uruchomiła nową platformę B2B, która usprawni jej klientom ich procesy zakupowe. Platforma nazwana została e-panel.

Dostęp 24h na dobę

Platforma służy do składania zamówień oraz śledzenia ich aktualnego statusu. Daje również szybki i wygodny dostęp do historii zakupów. Jak czytamy na stronie PCC Rokita:

Dzięki dostępności online nowe narzędzie zapewnia klientom dostęp do informacji o aktualnych zamówieniach przez 24h na dobę. Użytkownik otrzymuje również możliwość przeglądania historii zamówień, uzgodnień handlowych oraz rozliczeń w dogodnym dla niego czasie.

Jak zapewnia również producent, platforma zapewnia pełną personalizację i ochronę danych, a także oferuje intuicyjny interfejs, dzięki któremu użytkownik łatwo i szybko złoży zamówienie (zarówno na bazie uzgodnień handlowych, jak i z wykorzystaniem cennika towarów). Na platformie dostępne są również opisy zamawianych towarów i przekierowania na Portal Produktowy.

Cyfrowa transformacja firmy

Grupa PCC podkreśla, że e-panel to ważny krok na drodze cyfrowej transformacji firmy. Zaznacza również, że platforma powstała w oparciu o potrzeby klientów oraz bogate doświadczenie handlowe producenta, zdobyte na rynku polskim i międzynarodowym.

Źródło: PCC

Dowiedz się więcej o firmie