REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dwa Kolory Roku 2021 Pantone w palecie Grupy ICA

Grupa ICA jak zwykle nie pominęła w swojej palecie Koloru Roku Pantone. Ponieważ na rok 2021 instytut Pantone wybrał dwa odcienie, w palecie ICA pojawiły się dwie nowości.

Kolory Roku 2021 Pantone Grupa ICA

Fot. arch. Grupa ICA

Kolorami Roku 2021 Pantone zostały szary Ultimate Gray i żółty Illuminating. Jak pisze w najnowszym komunikacie Grupa ICA:

Szarość jest powszechnie stosowana w aranżacji wnętrz, a w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularną alternatywą dla bieli. W duecie z żółtym, połączone we właściwy sposób i z zachowaniem odpowiednich proporcji, mogą stworzyć wspaniały kontrast oferując nam nowoczesną, bardzo ciekawą kolorystykę.

Odcienie Ultimate Gray (P62021) oraz Illuminating (P52021), które pojawiły się w palecie Grupy ICA, są dostępne w różnych wariantach: m.in. jako lakiery supermatowe o wysokich parametrach użytkowych, lakiery w połysku czy produkty BIO o niskiej emisji LZO. Produkty też można stosować na różnych podłożach, w tym na drewnie, szkle, PCV czy MDF.

Źródło: Grupa ICA

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA