REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Let’s Colour – zagłosuj na miasto!

Można już zagłosować, które miasta mają zostać pokolorowane w ramach tegorocznej akcji Dulux Let's Colour. O kolorową metamorfozę walczą między innymi Szczecin, Rawa Mazowiecka, Tarnobrzeg, Łomża i Jarosław.

Dulux Let's Colour Głosowanie odbywa się na portalu Facebook i potrwa jeszcze przez cały tydzień – do 27 lipca. Na poświęconej mu stronie można na bieżąco śledzić, ile głosów zdobyły poszczególne lokalizacje i które z nich mają największe szanse na wizytę ekipy Dulux Let’s Colour. W rywalizacji bierze udział 14 lokalizacji z całej Polski. Zapraszamy do oddawania głosów i wspierania swoich miast!

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA