REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Let’s Colour w Szańcu i Nowym Tomyślu

W kwietniu ekipa Dulux Let's Colour zawitała do kolejnych miejsc na mapie Polski. Kolorowej metamorfozie zostały poddane szkoła Szańcu oraz przedszkole w Nowym Tomyślu.

Dulux Let's Colour

Fot. arch. Dulux

Wielkie malowanie w Szańcu miało miejsce 14 kwietnia, zaś w Nowym Tomyślu – 22 kwietnia. Pogoda na szczęście dopisała, a w obydwu akcjach wzięło udział prawie 100 wolontariuszy ze sklepów Dulux Centrum Malarskie. W sumie zużyto 60 litrów farb i ok. 100 pędzli!

Akcja Dulux Let’s Colour jest organizowana w Polsce co roku od trzech lat. Niedawno ogłoszono wyniki głosowania na nowe lokalizacje akcji – ekipa Dulux Let’s Colour w najbliższym czasie zawita do Sierakowic, Ursusa, Wągrowca i Kluczy. Zapraszamy do wspólnego malowania!

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA