REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Let’s Colour w Łomży i Kaliszu

W dniach 11 i 13 czerwca kolejne miasta dołączyły do kolorowej mapy Dulux Let's Colour. Ekipa Duluxa zawitała do Łomży i Kalisza, gdzie wraz z mieszkańcami odmalowała budynki miejscowych szkół.

Dulux Let's Colour

Szkoła w Kaliszu w nowej szacie.

W Łomży kolorową metamorfozę przeszedł gmach Szkoły Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica przy ul. Polnej 40A, natomiast w Kaliszu – Szkoła Podstawowa nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 przy ul. Fabrycznej 13/15.

W ciągu trzech radosnych godzin z farbami Dulux EasyCare i Dulux Weathershield budynki przeobraziły się w kolorowe cuda. Zainteresowanie akcją było bardzo duże – wzięło w niej udział łącznie prawie 500 osób.

To jednak nie koniec. Wkrótce ekipa Duluxa zawita w nowe miejsca – V edycja akcji Let’s Colour trwa! Zachęcamy do śledzenia związanych z nią wydarzeń.

Tak malowano w Kaliszu…

…a tak w Łomży.

Źródło, fot.: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA