REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Let’s Colour – kolejne głosowanie 2014

Rozpoczęło się kolejne głosowanie na miasta w akcji Dulux Let's Colour. Dokąd tym razem zawita ekipa Duluxa? Swoje głosy oddawać można do 28 października.

Dulux Let's Colour głosowanieTym razem o kolorową metamorfozę Dulux Let’s Colour walczyć będą trzy miasta z regionu północnego – Brańsk, Toruń i Starogard Gdański – oraz trzy z regionu centralnego – Lubliniec, Łomianki i Ursus. W każdym regionie zwyciężyć może tylko jedna lokalizacja! Zachęcamy do oddawania głosów za pośrednictwem aplikacji na portalu Facebook.

Źródło: Dulux Let’s Colour

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA