REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

D&R Dispersions and Resins rozbudowuje fabrykę

D&R Dispersions and Resins nie próżnuje – firma zakończyła właśnie dużą inwestycję, która otworzy drogę do produkcji nowych typów produktów. Dzięki temu oferta polskiego producenta będzie mogła znacznie się rozszerzyć.

Linia produkcyjna (fot. arch. D&R Dispersions and Resins)

Linia produkcyjna (fot. arch. D&R Dispersions and Resins)

W ramach inwestycji w fabryce we Włocławku powstały nowoczesne linie produkcyjne przystosowane do produkcji żywic alkidowych modyfikowanych. Firma zdecydowała się na ten krok, ponieważ popyt na ten rodzaj spoiw systematycznie rośnie.

Projekt, zakończony w lipcu 2015, przyczynił się równocześnie do umocnienia pozycji D&R na rynku. Obecnie firma jest jednym z najważniejszych producentów żywic alkidowych w Europie Środkowej.

Źródło: D&R

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA