REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dom Ronalda McDonalda z farbami Śnieżka

Polska ma swój pierwszy Dom Ronalda McDonalda. W budowę „domu poza domem” powstałego z myślą o rodzicach małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego na krakowskim Prokocimiu włączyła się m.in. Śnieżka.

Dom Ronalda McDonalda

Fot. arch. Śnieżka

Dom Ronalda McDonalda to miejsce, gdzie rodzice chorych dzieci mogą odpocząć i skupić się na wspieraniu swych pociech na drodze do wyzdrowienia. Sprzyja ono bliższej więzi rodziców z dzieckiem, od czego w dużej mierze zależy powrót do zdrowia małego pacjenta.

Dom ma 20 pokoi, a także wspólny salon, kuchnię, jadalnię i pralnię. Do pomalowania prawie 4000 m² – powierzchni ścian w domu – wykorzystano farby przekazane przez Śnieżkę. Dzięki temu Dom, oficjalnie otwarty 13 października tego roku, prezentował się tak olśniewająco.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA