REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Biel Kolorem Roku 2016 Benjamin Moore

W roku 2016 Benjamin Moore stawia na prostotę i neutralność. Kolorem Roku 2016 firma okrzyknęła odcień Simply White – czyli po prostu biel.

Benjamin Moore„Cichy bohater” – mówi o tym kolorze Benjamin Moore. Trzeba bowiem przyznać, że choć otacza nas na co dzień, zwykle go nie doceniamy. Kojarzy nam się z nudą, szpitalną sterylnością, podczas gdy w zależności od światła i towarzyszących mu odcieni potrafi zaprezentować się na zaskakująco wiele sposobów. Oto kilka pomysłów, jak wydobyć ukryte oblicze bieli.

Poniższa aranżacja to najlepszy przykład tego, że biel wcale nie musi być nudna. Dzięki grze światła zdominowane przez ten kolor wnętrza nabierają subtelnego piękna.

Benjamin Moore_1Zupełnie inna propozycja to zestawienie bieli z ostrymi krawędziami i zdecydowanymi kolorami. Dzięki kontrastowi utrzymujemy wyjątkowo dynamiczną, nowoczesną kompozycję.

Benjamin Moore_2Biały kolor w zestawieniu z drewnem to doskonała baza dla wnętrza w stylu rustykalnym.

Benjamin Moore_3Biel może również stanowić punkt odniesienia w mocno kolorowym wnętrzu, równoważyć ciężar mocnych kolorystycznych zestawień. Pozwala więc na odważniejsze eksperymenty.

Benjamin Moore_4Źródło, fot.: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA