REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dekoratorium na smartfony i tablety

Idąc z duchem czasu Śnieżka udostępniła czytelnikom swój magazyn Dekoratorium również w wersji mobilnej. Aby szukanie inspiracji dekoratorskich stało się jeszcze prostsze!

Dekoratorium

Fot. arch. Śnieżka

Dekoratorium to ogromna skarbnica inspiracji oraz sposób na to, by być na bieżąco z trendami w wystroju wnętrz. Od teraz magazyn będzie można również przeglądać na swoim smartfonie czy tablecie. A w związku z tym – nowe funkcjonalności, filmiki, interaktywne linki oraz dostęp z jakiegokolwiek miejsca na świecie.

Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację z App Store lub Google Play. Oczywiście wszystkie numery magazynu będą również dostępne na stronie Dekoratorium, te najnowsze – w interaktywnej wersji cyfrowej. Zapraszamy!

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA