a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiDekoral na liście Superbrands 2014/2015

Dekoral na liście Superbrands 2014/2015

Dekoral zdobył wyróżnienie Superbrands 2014/2015. W tym zestawieniu najsilniejszych polskich marek znalazł się on już po raz czwarty.

Dekoral Superbrands

Fot. arch. Dekoral

Superbrands to wywodzące się z Wielkiej Brytanii zestawienie najmocniejszych marek na danym rynku. O przyznaniu wyróżnienia decydują nie tylko niezależni eksperci, ale i kilkunastotysięczna grupa konsumentów. W Polsce lista jest sporządzana od roku 2005.

Dekoral znalazł się na niej już po raz czwarty. Oprócz tego otrzymał również tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015, przyznawany markom powstałym w Polsce. Anna Łatoszyńska, manager marki Dekoral, w imieniu całego zespołu wyraziła radość z powodu wyróżnienia i stwierdziła, że jest to potwierdzenie szacunku i zaufania, jakim cieszą się farby Dekoral na naszym rynku. Specjaliści marki pilnie śledzą najnowsze trendy kolorystyczne i dekoracyjne i wykorzystują te informacje, by budować ofertę spełniającą oczekiwania klientów.

Dekoral to – podobnie jak również nagrodzona w tym roku Cieszynka – marka należąca do PPG Deco Polska, firmy podlegającej międzynarodowemu koncernowi PPG. Do innych marek PPG Deco Polska należą między innymi Bondex, Malfarb, Domalux, Drewnochron i Sigma.

Źródło: Dekoral