REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dekoral na liście Superbrands 2014/2015

Dekoral zdobył wyróżnienie Superbrands 2014/2015. W tym zestawieniu najsilniejszych polskich marek znalazł się on już po raz czwarty.

Dekoral Superbrands

Fot. arch. Dekoral

Superbrands to wywodzące się z Wielkiej Brytanii zestawienie najmocniejszych marek na danym rynku. O przyznaniu wyróżnienia decydują nie tylko niezależni eksperci, ale i kilkunastotysięczna grupa konsumentów. W Polsce lista jest sporządzana od roku 2005.

Dekoral znalazł się na niej już po raz czwarty. Oprócz tego otrzymał również tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015, przyznawany markom powstałym w Polsce. Anna Łatoszyńska, manager marki Dekoral, w imieniu całego zespołu wyraziła radość z powodu wyróżnienia i stwierdziła, że jest to potwierdzenie szacunku i zaufania, jakim cieszą się farby Dekoral na naszym rynku. Specjaliści marki pilnie śledzą najnowsze trendy kolorystyczne i dekoracyjne i wykorzystują te informacje, by budować ofertę spełniającą oczekiwania klientów.

Dekoral to – podobnie jak również nagrodzona w tym roku Cieszynka – marka należąca do PPG Deco Polska, firmy podlegającej międzynarodowemu koncernowi PPG. Do innych marek PPG Deco Polska należą między innymi Bondex, Malfarb, Domalux, Drewnochron i Sigma.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA