REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dawny oddział Cytec tworzy nową firmę

Dawny oddział koncernu Cytec Industries zajmujący się produkcją żywic wydzielił się i stworzył niezależną firmę. W ciągu najbliższych kilku miesięcy ma przyjąć nową nazwę handlową.

Cytec

fot. Razvanjp (stockfreeimages.com)

Wydzielony oddział wszedł w spółkę z firmą private equity Advent International. Przy jej wsparciu ma nadzieję trafić w potrzeby klientów, oferując bogatą i uznaną na rynku linię produktów. Plany nowej firmy są ambitne – chce zdobyć czołową pozycję wśród producentów żywic w Europie, Stanach Zjednoczonych, a także na rozwijającym się rynku azjatyckim.

Siedziba oddziału znajduje się w Brukseli. Jego specjalizacją jest opracowywanie, produkcja i sprzedaż syntetycznych żywic, na których bazują farby i tusze drukarskie. W ofercie firmy znajdują się również różnego rodzaju dodatki do farb oraz czynniki sieciujące.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA