a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishCzysty i piękny motocykl – z nowym produktem

Czysty i piękny motocykl – z nowym produktem

Na rynku pojawił się nowy produkt typu all-in-one, powstały z myślą o motocyklach. To środek czyszczący, a zarazem zapewniający ochronę i piękny wygląd pojazdu.

Fot. 466654 / pixabay.com

Nowy produkt pojawił się w ofercie IGL Coatings. To AIO Spray z linii Ecoclean – środek typu all-in-one do czyszczenia, ochrony oraz podkreślenia wyglądu motocykli.

Mniej wody – lepiej dla środowiska

Jak zapewnia producent, AIO Spray to świetny i szybki sposób, by zadbać o swój motocykl w trakcie podróży. Jak mówi Keong Chun Chieh, dyrektor generalny IGL Coatings:

Naszym celem było stworzyć produkt, który nie tylko chroni, ale również poprawia wygląd pojazdów, dając naszym klientom więcej czasu na to, co kochają. Jego wprowadzenie na rynek zapowiadaliśmy od dawna i bardzo cieszymy się, że wreszcie się udało.

Zdecydowanym atutem AIO Spray jest zrównoważona formuła, dzięki której jest on nie tylko skuteczny, ale również przyjazny środowisku. Jego użycie wymaga zdecydowanie mniejszej ilości wody niż tradycyjne zabiegi czyszczące, stosowane do tej pory.

Pierwszy i nie ostatni

Nowy produkt IGL Coatings został już przetestowany przez kilka uwielbianych marek motocykli i wyniki były bardzo zadowalające. Keong Chun Chieh dodaje, że to pierwszy produkt firmy powstały stricte z myślą o motocyklach, ale na pewno nie ostatní.

Źródło: coatingsworld.com