REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cromax z aprobatą Porsche

Firma Porsche dopisała firmę Cromax na listę swoich zaufanych dostawców lakierów samochodowych. Tym samym wszystkie trzy marki lakierów refinish Axalty – Cromax, Spies Hecker i Standox – są już oficjalnie rekomendowane przez Porsche do napraw u dealerów i w warsztatach na całym świecie.

Cromax aprobata Porsche

Fot. MichaelGaida / pixabay.com

Pozostałe dwie marki należące do amerykańskiego koncernu, Spies Hecker i Standox, posiadają aprobatę techniczną Porsche już od ponad 20 lat. Jürgen Knorr, dyrektor ds. kluczowych klientów oddziału Axalty Refinish Systems w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, wyraził radość z kontynuowania udanej współpracy z Porsche i uwzględnienia marki Cromax w gronie zaufanych dostawców.

Aprobata gwarantuje, że naprawy samochodów Porsche przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Jak zapewnia Knorr, efektywne systemy lakiernicze Cromax tworzą doskonałą parę z marką Porsche, pozwalając zachować wysoką wartość pojazdu oraz spełniając surowe warunki gwarancji.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA