a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweCromax z aprobatą Porsche

Cromax z aprobatą Porsche

Firma Porsche dopisała firmę Cromax na listę swoich zaufanych dostawców lakierów samochodowych. Tym samym wszystkie trzy marki lakierów refinish Axalty – Cromax, Spies Hecker i Standox – są już oficjalnie rekomendowane przez Porsche do napraw u dealerów i w warsztatach na całym świecie.

Cromax aprobata Porsche

Fot. MichaelGaida / pixabay.com

Pozostałe dwie marki należące do amerykańskiego koncernu, Spies Hecker i Standox, posiadają aprobatę techniczną Porsche już od ponad 20 lat. Jürgen Knorr, dyrektor ds. kluczowych klientów oddziału Axalty Refinish Systems w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, wyraził radość z kontynuowania udanej współpracy z Porsche i uwzględnienia marki Cromax w gronie zaufanych dostawców.

Aprobata gwarantuje, że naprawy samochodów Porsche przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Jak zapewnia Knorr, efektywne systemy lakiernicze Cromax tworzą doskonałą parę z marką Porsche, pozwalając zachować wysoką wartość pojazdu oraz spełniając surowe warunki gwarancji.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie