a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneCorotech V450 – farba do wszystkiego

Corotech V450 – farba do wszystkiego

Benjamin Moore wprowadził do sprzedaży „farbę do wszystkiego”. Corotech V450 może być stosowana nie tylko na ścianach, ale i na drewnie, metalu, szkle, ceramice, tworzywach sztucznych…

Corotech V450

Fot. arch. Benjamin Moore

Nową, dwuskładnikową farbę akrylowoepoksydową Benjamin Moore charakteryzuje doskonała przyczepność także na gładkich i połyskliwych powierzchniach. Dlatego też może być ona stosowana na praktycznie każdym rodzaju podłoża i nie wymaga żmudnego matowienia – wystarczy umyć i odtłuścić powierzchnię.

Przed aplikacją farbę należy połączyć z utwardzaczem Semi Gloss Catalyst V450-91. Finalna powłoka malarska ma doskonałą odporność chemiczną i mechaniczną oraz trwały kolor i połysk, również tam, gdzie powłoka narażona jest na intensywną eksploatację (ściany korytarzy, poczekalni, sal zabiegowych, hal produkcyjnych). W domu świetnie nadaje się do zastosowania w łazienkach, toaletach czy pralniach.

Przy tym wszystkim jest to produkt wodorozcieńczalny, bezpieczny dla zdrowia. Można więc bez obaw malować w nim ściany i inne powierzchnie w obiektach służby zdrowia czy tam, gdzie na co dzień przebywają dzieci – w szkołach i przedszkolach.

Źródło: Benjamin Moore