REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Corotech V450 – farba do wszystkiego

Benjamin Moore wprowadził do sprzedaży „farbę do wszystkiego”. Corotech V450 może być stosowana nie tylko na ścianach, ale i na drewnie, metalu, szkle, ceramice, tworzywach sztucznych…

Corotech V450

Fot. arch. Benjamin Moore

Nową, dwuskładnikową farbę akrylowo-epoksydową Benjamin Moore charakteryzuje doskonała przyczepność także na gładkich i połyskliwych powierzchniach. Dlatego też może być ona stosowana na praktycznie każdym rodzaju podłoża i nie wymaga żmudnego matowienia – wystarczy umyć i odtłuścić powierzchnię.

Przed aplikacją farbę należy połączyć z utwardzaczem Semi Gloss Catalyst V450-91. Finalna powłoka malarska ma doskonałą odporność chemiczną i mechaniczną oraz trwały kolor i połysk, również tam, gdzie powłoka narażona jest na intensywną eksploatację (ściany korytarzy, poczekalni, sal zabiegowych, hal produkcyjnych). W domu świetnie nadaje się do zastosowania w łazienkach, toaletach czy pralniach.

Przy tym wszystkim jest to produkt wodorozcieńczalny, bezpieczny dla zdrowia. Można więc bez obaw malować w nim ściany i inne powierzchnie w obiektach służby zdrowia czy tam, gdzie na co dzień przebywają dzieci – w szkołach i przedszkolach.

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA